Поиск

Рекордна кількість військових долучилася до Ігор Нескорених в Україні

143 ветерани та військовослужбовці ввзяли участь у київському етапі тестування - найбільше за всю історію існування Ігор Нескорених в Україні.

Рекордна кылькысть выйськових долучилася до Ігор Нескорених в Україні

Участь у фінальному етапі спортивних тестувань в рамках відбору збірної України на Ігри Нескорених 2020 в Гаазі випробуванні взяли 143 ветерани та військовослужбовців — більше, ніж в усі попередні роки відборів.

Тестування — перший живий захід для учасників, що успішно пройшли первинний відбір після онлайн-реєстрації. Під час київських випробувань вони могли перевірити свої сили у всіх видах спорту, в яких українська команда змагатиметься на міжнародних змаганнях, та під наглядом тренерів та лікарів обрати один або декілька найкращих для себе.

Обирати учасники могли з шести дисциплін — легка атлетика (біг, біг на візку, стрибки в довжину, штовхання ядра), веслування на тренажері, велоспорт на шосе (в тому числі велоспорт на візках), пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука.

Хоча тестування й мають спортивну складову, їхня головна мета — познайомити учасників з форматом міжнародних змагань та бути місцем для зустрічі, нових знайомств та взаємної підтримки для ветеранів та військовослужбовців, що подолали випробування війною та мають схожий життєвий досвід.

Усі без виключення учасники спортивних тестувань, що пройшли в Києві, Львові та Одесі, запрошені на Національні Ігри Нескорених в Києві 8 вересня — фінальну частину відбору, за підсумками якої відбіркова комісія прийматиме рішення про склад збірної України.

В 2019 році Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні змінив критерії відбору за рекомендацією міжнародної Фундації Ігор Нескорених, надавши головне значення не спортивним результатами, а мотивації учасників та потенційному впливу участі в Іграх Нескорених на їхню реабілітацію після травм та поранень. Саме тому окрім спортивних випробувань на учасників очікує кілька етапів співбесід з представниками організаційного комітету — як на спортивних тестуваннях, так і на Національних Іграх.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии