Поиск

Реєстр домашніх тварин: швидкий спосіб знайти домашнього улюбленця, якщо він загубився

«Реєстр домашніх тварин» — ще один інструмент жителя розумного міста, що заощаджує час.

Реєстр домашніх тварин

Це єдина міська мережа для реєстрації вашого улюбленця та зберігання всієї важливої інформації про нього. Столичний сервіс було реалізовано у 2018 році в рамках соціальних проектів міської ініціативи Kyiv Smart City. Система дозволяє реєструвати вашого улюбленця, слідкувати за календарем вакцинації, іншими ветеринарними заходами та швидко ідентифікувати будь-яку знайдену тварину, що має жетон зі спеціальним qr-кодом.

Зареєструвати вашого домашнього улюбленця в системі можна через КиївID. Далі вам потрібно створити особову картку та пройти верифікацію в реєстратора. Детальніше про реєстрацію за посиланням. Система має наступні функції:

  • Зчитування QR-коду на жетоні. На сьогодні це один із найефективніших способів повернення домашнього улюбленця додому, якщо він загубився. При зчитуванні QR-коду на жетоні через камеру мобільного телефону,у вас одразу з’являється посилання з контактами власника: ім’я, телефон та e-mail. Жетон із кодом кріпиться до нашийника.
  • Повернення загубленого чотирилапого друга його власнику. Можлива ситуація, коли ви знайшли собаку чи кота без жетона. Або знайшли тріснутий або ж надламаний жетон, що неможливо зчитати. У таких випадках існує функція «Знайшов тварину». Достатньо зайти на сайт «Реєстр домашніх тварин», натиснути на кнопку «Знайшов тварину», заповнити інформацію щодо самої тварини або жетону та відправити до реєстратора.
  • Функція загубленої тварини. Якщо ви втратили вашого улюбленця, в особистому кабінеті необхідно натиснути кнопку «Розшук». Далі інформація потрапляє до реєстратора та розпочинається пошук пухнастика через базу тварин або на комунікаційних платформах. Функція доступна тільки у випадку, коли тварина зареєстрована в системі та верифікована в КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Найближчим часом до пошуку тварин планують долучити й Національну поліцію України.

Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, Київська міська державна адміністрація та координатор міської ініціативи Kyiv Smart City, прокоментував: «Вважаю, що сервіс є необхідним кожному, хто має вдома собаку чи кота, адже система дозволяє ще й слідкувати за календарем вакцинації та іншими важливими ветеринарними заходами. Також сервіс може швидко ідентифікувати будь-яку знайдену тварину, що має жетон зі спеціальним QR-кодом і швидко знайти його власника».

Ярослава Бойко, координатор міської ініціативи Kyiv Smart City, пояснила: «Сьогодні ваші пухнасті улюбленці знаходяться у безпеці завдяки міському сервісу «Реєстр домашніх тварин» — єдиній столичній мережі для реєстрації котиків і песиків, яка зберігає всю важливу інформацію про них. Завдяки реєстру та функції розпізнавання QR-коду на жетоні, ваші чотирилапі друзі завжди будуть у безпеці».

Невдовзі на сайті реєстру домашніх тварин з’явиться каталог безпритульних тварин, яких можна забрати додому, або ж узяти під опіку. Також планують ввести прозору статистику — кількість безпритульних тварин та опікунів, стерилізованих безпритульних тварин та кількість тварин, що знайшли домівку. Також в системі можна буде знайти матеріали про адопцію, та навіть, геолокацію для тих, хто знайшов тварину.

Сьогодні система працює та допомагає швидко повертати додому втрачених домашніх улюбленців. Нагадуємо, за рішенням Київської міської ради з 2007 року реєстрація собак є обов’язковою процедурою. Тож давайте разом піклуватися за безпеку чотирилапих друзів.

Нагадаємо:

Комментарии