Поиск

Наш медичний центр — унікальний заклад, в якому надається повний комплекс лікувальних та реабілітаційних процедур.

В центрі пропонуються сучасні методи оздоровлення для людей з обмеженнями фізичними можливостями. Всі медичні и санаторно-курортні послуги відповідають високим міжнародним стандартам.

Ми обіцяємо нашим пацієнтам суттєве покращення якості їхнього життя після проходження реабілітаційного курсу та більш ефективну інтеграцію у суспільство. Сучасний центр Modrychi розташований у мальовничому місці, недалеко від Трускавця. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісті, які є не тільки класними фахівцями у своїх галузях, а ще й однодумцями. Їх плодотворна праця направлена на досягнення поставлених цілей, пов’язаних с максимально ефективною реабілітацією хворих.

Особливості закладу

Комплекс побудований в оточенні хвойного лісу, що позитивно впливає на одужання людей. Для розташування пацієнтів у центрі створені комфортні умови, які відповідають високим міжнародним стандартам. Місія персоналу центра — створити для людей з обмеженими фізичними можливостями повний спектр лікувально-реабілітаційних процедур, який включає спортивні заняття, а також навчання основним соціально-побутовим навичкам.

Чому наш медичний центр вважається одним із кращих?

Наша молода, талановита і перспективна команда ставить перед собою реальну мету — допомогти хворим людям набути контроль над своїм тілом. У нас створені ідеальні умови для повноцінної та комплексної реабілітації після таких важких хвороб як:

  • інфаркт;
  • інсульт;
  • будь-які ураження суглобів, кісток та хребта.

На базі нашої лабораторії проводяться необхідні клінічні та біохімічні аналізи. С використанням спеціального сучасного обладнання проводяться ультразвукові дослідження та електрокардіографія. В центрі працює круглодобовий пост медичної сестри, а також здійснюється забезпечення медикаментами за призначенням лікаря. В кімнаті у кожного пацієнта є тривожна кнопка виклику медичного персоналу, тому хворі можуть розраховувати на невідкладну допомогу при погіршення стану здоров’я.

Комментарии