Поиск

RBG: українці витрачають на оплату компослуг узимку 38% сукупного сімейного доходу

Як свідчить офіційна статистика зарплати і пенсії становлять більшість усіх грошових доходів українців

Але крім доходів є й витрати, одним із видів яких є витрати на оплату комунальних послуг (оплата житла, комунальних продуктів та послуг). Тож, логічним є питання відносно того, що українці думають про комунальні витрати.

Як показують результати вересневого соціологічного опитування Research & Branding Group*, українці витрачають на оплату комплексу комунальних послуг у опалювальний період (коли витрати є максимальними) у середньому 38% сукупного сімейного доходу, що є більше за максимальні показники у Європі. Натомість, на думку українців, максимальна частка витрат на комунальні послуги із сімейного доходу має бути меншою майже у 2,5 рази і повинна становити максимум 16% сукупного сімейного доходу.

Опитування проводилося у період з 7 по 16 вересня 2019 року. Опитаний 2001 респондент у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту і регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, і м. Севастополь). Метод опитування — особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-2,2%.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии