Поиск

Райсуд Чернігова відправив Гримчака під арешт на два місяці

За рішенням Деснянського райсуду Чернігова підозрюваний у шахрайстві заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак може вийти з-під арешту в разі внесення застави в розмірі 6 млн грн

16 серпня Деснянський райсуд Чернігова обрав для підозрюваного у шахрайстві заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб.

Про це повідомляє "Страна".

Арешт для Гримчака передбачений до 15 жовтня.Підозрюваний може внести заставу в розмірі 6 млн грн.

Прокуратура просила заарештувати Гримчака з альтернативою застави в 12 мільйонів гривень.

Захист заявив, що взагалі немає підстав застосовувати до Гримчака запобіжний захід.

Нагадаємо, 14 серпня СБУ заявила про затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака за підозрою у вимаганні $1,1 млн хабара.

У Національному антикорупційному бюро і Службі безпеки України заявили, що правоохоронці затримали заступника міністра та його помічника за вимагання у підприємця $1,1 млн. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Гримчака затримали за те, що він і його помічник вимагали гроші за вплив на чиновників Мінкультури. Затримання пов'язане з будівництвом комплексу на Набережному шосе в Печерському районі Києва, ідеться в ухвалі суду на проведення обшуку, яку опублікувала у Facebook дружина Гримчака Юлія.

Напередодні в будинку Юрія Гримчака пройшли обшуки.

У МінТОТ стверджують, що затримання Гримчака не стосується його роботи у відомстві. У Мінкультури заявили, що не узгоджують проєктів будівництва чи реконструкції будівель в історично населених місцях, зокрема в місті Києві.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии