Поиск

Рада ввела єдину звітність з ЄСВ і ПДФО з 2021 року

Верховна Рада на ранковому засідання 19 вересня прийняла законопроект №1057 щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб.

Рада ввела єдину звітність з ЄСВ і ПДФО з 2021 року

Закон набирає чинності з 1 січня 2021 року. Згідно з доопрацьованою до другого читання редакцією уніфікована звітність з ЄСВ та ПДФО подається щоквартально.

Також прийнято супутній законопроект №1072 про внесення відповідних змін до Податкового кодексу. Він також набуває чинності з нового 2021 року.

Визначено, що платники податків, у тому числі податкові агенти, платники єдиного внеску, зобов'язані подавати контролюючим органам у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, з розбивкою по місяцях звітного кварталу.

Платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи) у складі податкової декларації платника єдиного податку за IV квартал податкового (звітного) року подають також відомості про суми єдиного внеску, нарахованого, обчисленого і сплаченого в порядку, визначеному законом для даної категорії платників.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии