Поиск

Провладна більшість у Верховній Раді не розглядає питань, які стосуються життя людей

Порядок денний Верховної Ради знову наповнений лобістськими законопроектами і не включає розгляд питань, які покращать життя пересічних українців.

Про це лідер партії «Батьківщина» і кандидат у президенти України Юлія Тимошенко заявила сьогодні під час відкриття десятої сесії парламенту VIII скликання.

Лідер партії «Батьківщина» обурилася тим, що до порядку денного не включають законопроект про скасування постанови уряду щодо підвищення ціни на газ, яку підписали всі фракції, окрім Блоку Петра Порошенка. Не включені також до порядку денного такі важливі питання, як створення тимчасових слідчих комісій парламенту (ТСК), які могли б припинити махінації з землею та допомогли розібратися з корупцією НАК «Нафтогазу» на тарифах людей.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»: «У цьому залі проводитимуться лобістські законопроекти про чорну приватизацію, про відмивання та відкати грошей з бюджету. У бюджет вже заклали 2 млрд грн для родини Порошенка, щоб підкуповувати людей на виборах».

Юлія Тимошенко нагадала, що чинний президент та уряд планують підвищити ціни на газ з 1 травня на 16% і потім ще на 25%. Також вона зазначила, що на тлі такої біди, розвалу, хаосу, яких країна ніколи не бачила, доходи чинного глави держави за рік зросли у 82 рази. Окрім того, частину статків президент заробив на тому, що давав свої гроші під відсотки Україні під час війни!

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»: «Це просто винищення української нації. Членів комісії, яка встановлює тарифи, призначає Порошенко своїм указом. Тож він несе персональну відповідальність за всі тарифи, які сьогодні знищують людей. У нас не президент, у нас – корупціонер і людина, яка нищить державу, прикриваючись патріотичними гаслами».

В свою чергу, перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у коментарі журналістам у кулуарах ВРУ заявив, що Парламент стане недієздатним, якщо до його порядку денного не буде включене питання зниження тарифів на комунальні послуги.

Сергій Соболєв, народний депутат, перший заступник Голови фракції «Батьківщина»: «На жаль, вкотре в порядку денному немає ключового питання, яке хвилює кожного українця, – питання ціни на газ, а відповідно, і тарифів на комунальні послуги. На жаль, переговори, які тривали сьогодні 40 хвилин у кабінеті спікера Верховної Ради, не дали результату. Провладні сили не хочуть ставити тарифне питання в сесійну залу, а без нього далі парламент буде недієздатним».

Також, Сергій Соболєв зазначив, президент вперто відмовляться врегулювати тарифне питання.

Перший заступник Голови фракції «Батьківщина» наголосив, що українці не можуть платити за газ, за комунальні послуги вдвічі, втричі більше, ніж їхня зарплата. В той же час, по окремих містах і селах кількість людей, які отримують субсидії, зменшилася на дві третини. Це вибухонебезпечна ситуація. Він нагадав, що про такі «подарунки від Порошенка у вигляді платіжок» Юлія Тимошенко попереджала впродовж року.

Нагадаємо, що 14 січня цього року в прямому ефірі ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV Юлія Тимошенко заявила, що одразу після перемоги на виборах новий президент подасть до парламенту законопроект про зміну порядку забезпечення населення газом. Відповідно, українці отримають газ власного видобутку за вдвічі нижчою ціною, що суттєво зменшить видатки на житлово-комунальні послуги. Юлія Тимошенко зазначила, що реальна ціна на газ, за бухгалтерією “Укргазвидобування”, враховуючи вартість видобутку газу, якщо взяти всі податки та додати ще 30% рентабельності, транспортування і 30% прибутковості для розвитку галузі – 3,55 грн за кубометр, “а українцям продають сьогодні газ по 8.55 грн”.

Комментарии