Поиск

Противники будівництва кінологічного майданчику влаштували бійку з поліцією

Троє найбільш активних учасників акції протесту, які чинили непокору співробітникам поліції, були затримані. На двох з них склали адмінпротоколи за хуліганство і злісну непокору та відпустили. Інцидент стався в Одесі.

Про це Соцпортал повідомили у відділі комунікації поліції в Одеській області.

Противники будівництва кінологічного майданчику влаштували бійку з поліцією

В ході акції один з правопорушників висловлювався нецензурною лайкою в бік правоохоронців. Його вивели з місця проведення акції та супроводили до службового автомобілю поліцейських для подальшого доставлення у відділення поліції. Двоє інших учасників акції, аби завадити правоохоронцям затримати товариша, вирушили слідом. Один з них вдарив поліцейського, а інший чинив непокору поліцейським та заважав їм посадити в автомобіль правопорушника.

Наразі усі троє доставлені у Таїровське відділення поліції. Правоохоронці продовжують нести службу по забезпеченню публічного порядку та безпеки біля Меморіалу 411-ї батареї.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесені за ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, приватному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) Кримінального кодексу України.

У відношенні двох учасників акції, доставлених у відділення поліції, складені адміністративні протоколи. Дії одного з них кваліфікуються за ст. 173(дрібне хуліганство), іншого – за ст. 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця)КУпАП. Наразі обидва громадянина опитані та відпущені. Третій учасник акції опитаний в рамках розпочатого кримінального провадження за ст. 342 Кримінального кодексу України. Після вручення йому повістки про виклик до органу досудового розслідування він також буде відпущений.

Нагадаємо, СБУ заблокувала роботу проросійського каналу в Україні.

Комментарии