Поиск

Протести в Гонконзі спровокували проблеми на ринку праці

Тривалі протести і заворушення в Гонконгу призвели до проблем на ринку зайнятості спеціального адміністративного району

Про це повідомила газета China Daily.

За даними видання, до третини гонконгських компаній істотно сповільнили процес найму нових працівників, а близько 10% іноземних підприємств, які базуються в Гонконгу, перестали брати людей на роботу, так як керівництво вважає відправку співробітників на роботу в Гонконг «пов'язану з політичними ризиками».

Відзначається, що деякі посади можуть бути перенесені в інші регіони і країни, якщо ситуація не покращиться. Видання вважає, що обстановка може нормалізуватися при достатніх зусиллях влади. Однак деякі з роботодавців вважають, що для стабілізації ринку може знадобитися близько півроку.

Антиурядові демонстрації почалися в Гонконзі 9 червня. Маніфестанти виступили проти поправок до закону про екстрадицію, які дозволять автономному району передавати Китаю за запитом підозрюваних у злочинах. Протестуючі побоюються, що поправки будуть поширюватися на незгодних з політикою Пекіна.

Пізніше роботу над законом призупинили, проте активісти продовжили протести, вимагаючи проведення загальних виборів.

США закликали Китай відмовитися від насильницького придушення мітингів. Однак у відповідь в Пекіні попросили американську владу «припинити пхати свого носа в справи Гонконгу».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии