Поиск

Простота гірше воровства: виборами в Україні ворог задоволений

Покращення взаємовідносин з РФ бажає керівник уряду ворога України. Мєдвєдев вважає, що для цього є шанс у Зеленського.

вороги України

Глава уряду ворога України побажав новому президенту України розсудливості і "розуміння глибинної цінності відносин наших народів". Дмитро Мєдвєдев, прем'єр-міністр РФ на своїй сторінці в соціальній мережі заявив, що тепер в України та Росії "є шанси на покращення взаємовідносин".

Про це перший помічник диктатора РФ сказав так:

У мене немає сумнівів: новий керівник держави щодо Росії буде дотримуватися риторики, яку він використовував під час передвиборчої кампанії. Повторювати відомі ідеологічні формули, орієнтовані на різні групи населення. Не маю жодних ілюзій з цього приводу. Водночас, шанси на поліпшення взаємодії з нашою країною все ж є. Що потрібно для цього? Чесність. І ще потрібен прагматичний і відповідальний підхід.

Глава уряду країни-окупанта Медведєв побажав Зеленському розсудливості і розуміння глибинної цінності відносин народів наших країн, які повинні бути вище політичної кон'юнктури.

Це підтримали в своїх зверненнях і такі одіозні постаті Росії, як екс-президент та держзрадник (по вироку українського суду) Янукович та диктатор Чечні, який посилав своїх вбивць воювати в Україну - Кадиров.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии