Поиск

Глави держав обговорять співпрацю в економіці та енергетиці

Президент США Дональд Трамп обговорить із лідером України Володимиром Зеленським подальші реформи української економіки і спроби Китаю заволодіти технологіями українських підприємств. Про це під час брифінгу у п'ятницю, 20 вересня, заявив представник адміністрації Трампа, пише The Hill.

Представник Білого дому підтвердив інформацію про те, що зустріч Трампа із Зеленським запланована на 25 вересня.

На запитання про плани двосторонньої зустрічі чиновник заявив, що Трамп має намір привітати Зеленського з перемогою на виборах і його зусиллями щодо реформування корупції в Україні.

Крім того, два лідери обговорять інші сфери співпраці, включаючи енергетику, торгівлю і подальші реформи економіки України. Також Трамп планує підняти питання "китайської хижацької економічної діяльності" проти інтелектуальної власності України.

За словами представника Білого дому, 25 вересня Трамп планує зустрітися із Зеленським, а також із прем'єр-міністром Японії Сінцо Абе.

Нагадаємо, раніше Зеленський поговорив по телефону з віце-президентом США Майком Пенсом. Політики обговорили допомогу, яку США надають Україні, а також політичний діалог і співробітництво країн у сфері енергетики.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии