Поиск

Принц Чарльз взяв участь у запуску лінії екологічної одягу з кропиви

Проект розробляє бренд Vin + Omi в рамках екологічної ініціативи Британської модної ради

У минулому році принц Чарльз зустрівся з британськими дизайнерами в рамках ініціативи Британсько] модно] ради Positive Fashion, діяльність якої спрямована на досягнення сталого розвитку в моді. Там він познайомився з дуетом Vin + Omi, який розробляє нові екологічні тканини з бур'янів. Чарльз запропонував дизайнерам зробити тканину з кропиви, яка росте в саду навколо його маєтку Хайгров.

Про це повідомляє The Guardian

Висловлена пропозиція обернулося справжнім проектом: Vin + Omi дійсно створили колекцію одягу з «королівської» кропиви. Спільно зі студентами Оксфордського університету дизайнери зібрали близько 3000 стебел кропиви в садах Хайгров, з якої виготовили тканину.

За словами дизайнерів, на дотик вона нагадує фліс або шерсть альпаки. У невелику колекцію одягу увійшло десять речей, а також прикраси, матеріалом для яких стали інші бур'яни з саду принца.

Проект покажуть в рамках тижня моди в Лондоні, яка пройде в другій половині вересня. Музей Вікторії і Альберта вже запросив кілька речей з колекції для своєї експозиції.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.Щецікавого.

Комментарии