Поиск

Прибічники окупантів на Донбасі погрожували патрулю ОБСЄ

На блокпосту біля непідконтрольної урядові Горлівки прибічники окупантыв провели огляд автомобілів СММ ОБСЄ та погрожували затримати патруль місії. Про це повідомили у прес-службі місії.

Подія трапилася о 14 годині 28 квітня на 39 км на північний схід від Донецька. Шестеро озброєних окупантів зупинили патруль СММ. Патруль складався з п’ятьох співробітників на двох броньованих автомобілях. Вони прямували з підконтрольних до непідконтрольних урядові районів Донецької області.

Окупанти вимагали провести огляд багажників автомобілів СММ, і патруль пристав на цю вимогу. Потім окупанти зажадали перевірити всі ящики в автомобілях, проте спостерігачі пояснили, що це буде обмеженням їхньої свободи пересування.

Натомість окупанти відповіли, що спостерігачі можуть або виконати їхню вимогу, або повернутися до підконтрольних урядові районів. Патруль зв’язався з базою та отримав пораду зачекати.

О 15:17 два чоловіки підійшли до членів патруля Місії і повідомили, що якщо ті не виконають вимогу показати вміст ящиків для інструментів або повернутися назад до підконтрольних урядові районів, вони викличуть "команду спеціального призначення", щоб та відвезла спостерігачів в інше місце для перевірки вмісту обох автомобілів.

О 15:36 спостерігачам дозволили проїхати, проте лише після того як вони показали вміст ящиків для інструментів, аптечок та спальних мішків.

Як повідомляв Соцпортал, за добу окупанти 14 разів обстріляли позиції ВСУ.

Комментарии