​Президент ТППУ Геннадій Чижиков розповів про простий рецепт подолання корупції

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. ​Президент ТППУ Геннадій Чижиков розповів про простий рецепт подолання корупції
11:28, 13.07.17
Депутатский контроль

На думку керівника Торгово-промислової палати України, одним з найефективніших шляхів подолання корупції є привентивний шлях.

Про це у коментарі журналістам розповів Президент ТППУ Геннадій Чижиков.

За його словами, ТППУ має позитивний досвід співпраці з «Депутатським контролем» на ниві захисту МСБ та сприяння процесам боротьби із корупцією.

«Необхідно створити такі умови, щоб чиновник втратив можливість вимагати хабарі, а підприємцю їх давати було б просто невигідно. Цього можна досягти, наприклад, через мінімізацію ролі держави в регулюванні малого та середнього бізнесу. Чим менше правил та обмежень для функціонування бізнесу, тим менше приводів у різного роду чиновників вимагати хабарі», - зазначив він. Тож дерегуляція, децентралізація, відкритість та доступність має стати одним з реальних пріоритетів держави.
«Депкотроль» співпрацює з ТППУ вже близько двох років, - коментує голова об’єднання Вадим Руденко. – Ми докладаємо всіх зусиль, щоб українські МСБ відчували себе захищеними від корупції. Ті, хто звертаються до нас, завжди отримують допомогу».

Разом з тим, надання додаткових прав, можливостей та свобод для розвитку малого та середнього бізнесу покращить ситуацію в цілому, дасть новий поштовх у розвитку економіки та допоможе вивести бізнес з тіні.

Очільник ТППУ вважає, що малі та середні підприємства потрібно системно підтримати законодавчо, а також, на рівні Кабінету міністрів, захищати їх від адміністративного і податкового тиску.

«Над цим ми активно працюємо з Верховною Радою, депутатськими групами та міжфракційними об'єднаннями. Позитивний досвід захисту МСБ та сприяння процесам боротьби із корупцією ми маємо у тому числі й із міжфракційним об’єднанням Верховної Ради «Депутатський контроль», - резюмував Геннадій Чижиков.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости