Поиск

Президент розказав, яким має бути новий прем'єр

Президент України Володимир Зеленський заявив, що прем'єр-міністром має бути абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем'єр-міністром, ні спікером, ні лідером якої-небудь фракції

Про це він розповів журналістам після голосування на виборчій дільниці.

«Я вам чесно скажу, це може не сподобатися деяким людям, які йдуть зараз до парламенту, тому що вони себе бачать на цьому місці. Знову ж тут у мене незмінна позиція, я вважаю, що ця людина має бути абсолютно професійним економістом, який не повинен мати ніякого політичного рішення. Я б дуже хотів, щоб це була абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем'єр-міністром, ні спікером, ні лідером якої-небудь фракції. Я бачу таку людину», - сказав Зеленський.

Президент додав, що він вже проводить консультації з людьми, яких бачить на цій посаді.

Нагадаємо, сьогодні, 21 липня, проходить голосування на позачергових виборах народних депутатів України. На виборах в Раду голосування відбудеться в загальнодержавному окрузі та в одномандатних виборчих округах, а значить, виборці отримають два виборчих бюлетеня. У МВС очікують явку на рівні 50%. Перші дані екзит-полів з'являться після 18:00. У день виборів за порядком стежитимуть 131 тис. правоохоронців.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии