Поиск

Прес-секретар Зеленського скаржиться на буллінг та цькування

Юлія Мендель поскаржилася на "цькування, буллінг і харассмент". Усе почалось після штовхання журналіста

Прес-секретар президента України Юлія Мендель заявила про те, що її почали цькувати після інциденту з журналістом Радіо Свобода Сергієм Андрушком, якого вона штовхнула. Про це вона повідомила в коментарі для Bihus.info

Також вона заявила про те, що з нею зв'язалися з Комітету ВР з питань свободи слова стосовно Андрушка. За словами Мендель, вони говорили один з одним і особисто з журналістом, однак, той ніяких образ або збурень щодо інциденту не висловлював.

"Почалася якась маніпуляція, там хтось почав вже якісь речі, абсолютно абсурдні, що я когось там домагалася. Я перепрошую, але коли ми говоримо про питання свободи слова ми повинні розуміти, де закінчується дискусія, а де починається просто цькування", - пояснила прес-секретар президента.

Вона додала, що в Офіс президента після цього для неї принесли нашийник і намордник, а пост про це поширив і інший журналіст від Радіо Свободи - Михайло Ткач.

"Якщо у мене і було якесь неправильне поводження, воно не повинно викликати такого рівня цькування, буллінг і харассмент. І в даному випадку потрібно налагоджувати дорослий діалог між людьми і визначитися, де взагалі всі ті скривджені взялися. Тому що настільки багато брехні, маніпуляцій і всього. Будемо визначатися на комітеті з питань свободи слова, я прийду", - зазначила вона.

Нагадаємо, у прес-секретаря Зеленського сталася сутичка з журналістом. Юлія Мендель відштовхнула журналіста, який намагався поставити запитання президенту

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии