Пошук

Пожежа в одеському готелі: іноземців з "Токіо Стар" можуть депортувати

Губернатор доручила перевірити легальність перебування в Україні потерпілих мігрантів

Державна міграційна служба України повинна допомогти з ідентифікацією іноземних громадян, які перебували в згорілої в ніч на 17 серпня одеському готелі "Токіо Стар". Таке доручення ГУ ДМС в Одеській області дала в.о. губернатора Світлана Шаталова на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку з пожежею.

"Головному управлінню ДМС України в Одеській області доручено провести ідентифікацію іноземних громадян, перевірити законність їх перебування на території України, організувати взаємодію з представництвом МЗС України в Одеській області за сприяння документування та повернення іноземних громадян в країни громадянства", - йдеться у повідомлені ОДА.

Крім того, представництву Міністерства закордонних справ в Одеській області було доручено проінформувати іноземних представників, з чиїми громадянами сталася надзвичайна подія, і сім'ї потерпілих.

Шаталова також вказала на важливість задіяти в розслідуванні причин трагедії Головне управління Державної фіскальної служби України в Одеській області та Головне управління Держпраці в області з метою ідентифікувати нелегальних працівників готелю.

Нагадаємо, в ніч на 17 серпня на вул. Водопровідна, 1а в Одесі сталася пожежа в готелі "Токіо Стар". У цей момент в будівлі знаходилося близько двох сотень людей. В результаті, дев'ять постояльців загинули.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии