Поиск

​Посольства восьми країн відсвяткують у Києві NOWRUZ 2019

19 березня 2019 року в Колонній залі Київської міської ради відбудеться святкування Міжнародного дня NOWRUZ.

NOWRUZ 2019

Участь в урочистому заході візьмуть вісім посольств іноземних держав, а саме: Азербайджанської Республіки, Ісламської Республіки Афганістан, Ісламської Республіки Іран, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Таджикистан, Турецької Республіки, Республіки Узбекистан.

У програмі заплановано концерт, у якому виступлять артисти, котрі представляють культуру всіх країн-організаторів. Крім того, гості та учасники зможуть ознайомитися з виставками предметів народної творчості, побуту, посудом, текстилем,елементами декору, які буде презентовано на стендах усіх перелічених вище країн.

Також відбудеться дегустація страв національних кухонь.

Свято відвідають глави дипломатичних місій і міжнародних організацій, народні депутати, представники громадськості, міністерств, відомств, засобів масової інформації, діаспори країн-учасниць, етнічні спільноти Києва, кияни та гості столиці.

Місце проведення: Колонна зала Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36).

Час проведення: 19 березня 2019 року з 12:00 до 14:00. Офіційна церемонія відкриття за участі Надзвичайних та Повноважних Послів – 12:00.

Вхід вільний.

Довідка: 19 лютого 2010 року на 64-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено Резолюцію «Міжнародний день Навруз». Відповідно до Резолюції Генеральна Асамблея ООН закликає держави-члени «докладати зусиль для підвищення рівня інформованості щодо Навруз та організовувати щорічні заходи до цього свята».

Нагадаємо,

Комментарии