Поиск

Порошенко визнав, що українці незадоволені життям та владою

Українське суспільство незадоволене життям і владою, а недовіра до державних інститутів, нових і старих, політиків, владних і опозиційних переростає в глибоку зневіру, апатію та агресію.

Про це сказав президент України Петро Порошенко в ході традиційного звернення до парламенту.

"Факт залишається фактом, - суспільство незадоволене життям і владою і в умовах зовнішньої агресії та економічної кризи, гірких втрат і чималих матеріальних збитків, відчуття справедливості зараз загострене як ніколи. Люди наче оголеним нервом реагують на щонайменшу неправду. Внаслідок війни 3 роки тому в Україні різко впав рівень життя", - сказав Порошенко.

За його словами, люди вважають, що тим, що вони витримали труднощі і поставилися до них із розумінням, вони виконують свою частину суспільного договору.

"Недовіра до державних інститутів, нових і старих, політиків, владних і опозиційних переростає в глибоку зневіру, апатію та агресію. Щоб зараз усунути цю небезпеку, ми з вами маємо діяти негайно і швидко, дати друге дихання боротьбі зі корупцією і економічним перетворенням, також прибрати щонайменше підґрунтя для розмов про нібито відкочення реформ, про нібито наступ контрреволюції", - закликав президент.

Як повідомляв Соцпортал, Порошенко підписав скандальний закон про Конституційниий суд.

Комментарии