Поиск

Порошенко: Верховним Головнокомандуючим не може бути наркозалежний

Гарант Конституції виступаючи на телеканалі "Україна" сказав, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі не повинна і не може мати наркотичну залежність. Він мав на увазі фейкрву "здачу аналізів" Володимиром Зеленським актору шоу та іншому ліцедію, яких видалим за медимків.

вибори-2019

Коментуючи, що Зеленський не наважився здати аналізи медфахівцям офіційної лабараторії спортсменів, які виступають на міжнародній арені та досі не мали ніяких нарікань з боку міжнародних фахівців, він сказав:

Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавлені обидва кандидати, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні. Бо наркотична залежність кандидата є прямою загрозою національній безпеці. Загрозою для кожного українця. І кожен українець має отримати абсолютно чітку відповідь і щодо Порошенка, і щодо Зеленського. Це їх право. А права українців треба шанувати і поважати.

Він підтвердив, що готовий пройти аналізи і у Всесвітній антидопінговій агенції. Так він відповів на пропозицію Володимира Кличка про те, щоб перевірку у цій авторитетній організації пройшли обидва кандидати у Президенти.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии