Порошенко розповів, чи подаватиме Україна найближчим часом заявку до НАТО

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Порошенко розповів, чи подаватиме Україна найближчим часом заявку до НАТО
11:21, 10.07.17
Україна 112

Призидент України Петро Порошенко в ході зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом повідомив, що Україна не подаватиме найближчим часом заявки на членство в НАТО.

Про це повідомляє "112 Україна".

"Ще раз хочу наголосити, це не означає, що ми будемо негайно подавати заявку про членство, абсолютно ні, це означає, що нам треба вибудувати програму реформ, програму нашої співпраці, активізувати ніші зусилля для досягнення необхідних стандартів", - сказав президент.

Порошенко назвав візит до Києва Північноатлантичної ради НАТО на чолі з генеральним секретарем альянсу Єнсом Столтенбергом символічним.

"Цей сьогоднішній ваш візит разом Північноатлантичною радою також є глибоко символічним, і не лише тому що це відбувається на 20 річницю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, яку в Мадриді підписали президент України, генсек НАТО і 16, а зараз 29 глав держав та урядів НАТО. Ще це символічно тому що протягом кількох днів в Україні перебувають представники всіх ключових держав та інституцій, які несуть відповідальність за безпеку всього демократичного світу", - зазначив глава держави.

Як повідомляв Соцпортал, Тіллерсон прилетів до Києва.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости