Поиск

Порошенко підписав закон, який має допомогти підприємцям в ОРДЛО та на лінії зіткнення

Президент України Петро Порошенко підписав закон №1986-VIII про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо вдосконалення регулювання відносин з використання державного і комунального майна на тимчасово окупованій території України).

Відповідні дані опубліковані на сайті Верховної Ради.

Йдеться про скасування суб’єктам господарювання концесійного платежу за право створення (будівництва) та/або управління (експлуатації) державним та комунальним майном, розташованим у населених пунктрах ОРДЛО, де наразі органи держвлади тимчасово не працюють, а також у населених пунктах на лінії зіткнення.

Зазначається, що концесія – це надання, зокрема, місцевою владою, підприємцям права на будівництво або експлуатацію об'єкта на основі концесійного договору.

Очікується, що такі зміни до законодавства збалансують коло прав та обов’язків сторін концесійного договору в умовах АТО, а також вивільнить кошти підприємців для позапланового ремонту будівель, обладнання чи інше устаткування.

"Відповідна державна підтримка українських підприємців поступово забезпечить економічну спроможність цих суб’єктів господарювання не зупиняти підприємства, які є єдиною запорукою виживання громадян України на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, та сприятиме їх економічному зростанню у майбутньому", - йдеться у пояснювальній записці до документу.

Як повідомляв Соцпортал, у Порошенка підбили підсумки переговорів з Меркель, Олландом та Путіним.

Комментарии