Поиск

Порошенко підписав закон, який має допомогти молоді на окупованих територіях

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях та у населених пунктах на лінії зіткнення».

Документ спрямований на посилення державної підтримки при здобутті освіти у державних та комунальних навчальних закладах для відповідної категорії людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях та у населених пунктах на лінії зіткнення.

"Закон передбачатиме комплекс заходів, зокрема, повну або часткову оплату навчання, безкоштовне надання підручників, стипендіальне забезпечення, безкоштовне забезпечення проживання в гуртожитках тощо", - пише він у Фейсбуці.

Він зазначив, що такі державні гарантії слугуватимуть додатковими важелями в формуванні проукраїнської позиції серед молоді.

Підтримка буде здійснюватись у межах державної цільової програми та передбачатиме комплекс заходів (зокрема, повна або часткова оплата навчання, безкоштовне надання підручників, стипендіальне забезпечення, безкоштовне забезпечення проживання в гуртожитках або інше).

Як повідомляв Соцпортал, Порошенко та Путін таємно спілкувались по телефону.

Комментарии