Пошук

Польща вирішила звести паркан на кордоні з Росією

Міністерство сільського господарства Польщі збирається відгородитися від Росії парканом, щоб перешкодити поширенню африканської чуми свиней. Про це повідомляється на сайті Польського культурного центру в Калінінграді.

Повідомляється, що паркан на кордоні Вармінсько-мазурського воєводства і Калінінградської області повинен перешкодити зараженим чумою кабанам проникати на польську територію. Крім того, тварин, які переходять кордон, збираються відстрілювати.

Паркан буде побудований з оцинкованої сітки, висота складе два метри. Такий же паркан планується встановити на кордоні Польщі з Білоруссю і Україною. Вартість всього проекту оцінюється більш ніж в 230 мільйонів злотих (3,8 мільярда рублів).

Африканська чума свиней, також відома як африканська лихоманка і хвороба Монтгомері вперше була зафіксована на початку XX століття в Південній Африці. Вірус не становить загрози для людини, але вкрай небезпечний для диких і домашніх свиней. У разі виявлення вогнища хвороби всі тварини, які можуть бути заражені, підлягають знищенню.

Як повідомляв Соцпортал, Латвія огородиться стіною від Білорусії.

Комментарии