Поиск

Половина водіїв у Києві не сплачує за парковку - дослідження

За підтримки МЗС Нідерландів в Києві стартував проект "Чесна Парковка", в ході якого з'ясувалося, що близько 50% водіїв у Києві не платять за парковку.

Про це повідомляє "Хмарочос".

За роботою паркувальників спостерігали наглядачі від громадськості на трьох майданчиках: на площі Івана Франка, вулиці Басейній,23/52-11 та вулиці Льва Толстого (від вулиці Володимирської до вулиці Антоновича).

Відзначається, що у дні дослідження завантаженість на всіх майданчиках складала від 95% до 100%. Однак місто отримало лише 3 тисячі 180 гривень (дані врахували тільки сплату через касовий апарат та паркомат).

"При 100% оплаті могло б бути 24 тисячі 960 гривень (із розрахунку зайнятості паркувального місця 8 годин на день). Цікаво, що у 40-50% випадків водії не сплачували за паркування", - пише видання.

Своє рішення не сплачувати за паркування водії аргументували по різному: від небажання чи наявності службового посвідчення до проживання у прилеглому будинку.

Відзначається, що роботу саботували й паркувальники – жоден з обраних нових паркувальників у перший день проекту не вийшов на роботу, в інші дні вони запізнювалися і не виконували прямих обов’язків.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві автохами "окупували" парковку для інвалідів.

Комментарии