Поиск

Поліція затримала підозрюваних у розбійному нападі на родину підприємця

Озброєні зловмисники увірвались в будинок потерпілих ввечері. Цілу ніч катували людей, вимагаючи гроші. Забравши 1,5 тисячі гривень, втекли. Вжитими оперативно-розшуковими заходами поліцейські вирахували і затримали нападників вже наступного дня. Наразі їх перевіряють на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів на території області так і в інших регіонах України. Потерпілі перебувають в лікарні у важкому стані.

Працівники поліції, які виїхали на місце події, опитали потерпілих. З’ясувалось, що зловмисники в масках увірвались в будинок підприємця. Зв’язали його та почали бити. Потім «черга» дійшла і до його сина. Тілесні ушкодження завдавали ногами та «монтировкою», вимагаючи при цьому гроші. Обшукавши оселю, забрали півтори тисячі гривень та втекли.

До розкриття злочину був задіяний весь особовий склад відділення поліції, розшуковці Управління карного розшуку главку.

-Підозрюваних у вчиненні розбійного нападу затримали протягом доби за місцем їхнього мешкання. Це жителі Охтирки, Бурині та Лебединського району віком 43, 36 та 32 років, які раніше разом відбували покарання в місцях позбавлення волі. За місцем їх мешкання поліцейські вилучили частину речових доказів, які вказували на причетність чоловіків до скоєння цього злочину, – коментує т.в.о. начальника Лебединського відділення поліції Віталій Ткаченко. – У скоєному вони зізнались. Розповіли, що напад планували заздалегідь.

Наразі потерпіли знаходяться в тяжкому стані в Сумській обласній клінічній лікарні.

Як повідомляв Соцпортал, в Сімферополі татарина катували струмом і побили.