Поиск

Поліція зафіксувала два факти підкупу виборців на дострокових виборах до ВР

З моменту оголошення дострокових виборів до Верховної Ради України та початку виборчої кампанії поліція вже зафіксувала два факти підкупу виборців. За ними вже відкриті кримінальні провадження.

Поліція зафіксувала два факти підкупу виборців на дострокових виборах до ВР

Про це повідомляє Департамент комунікації Нацполіції України, передає Соцпортал

З моменту оголошення виборів до ВР поліцейські отримали кілька десятків звернень, переважно – про можливі факти підкупу та порушень правил ведення передвиборчої агітації.

Вже відкрито два кримінальні провадження.

Крім того поліцейські склали адміністративні протоколи за фактами виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації із порушенням законодавства.

- За 20 днів кампанії нами зареєстровано 75 заяв та повідомлень про злочини та події, пов’язані з виборчим процесом. У переважній більшості ці повідомлення стосувалися можливих фактів підкупу виборців – 30 – та незаконної агітації – 25, – зазначив Голова Нацполіції України Сергій Князєв.

Він уточнив, що найбільша кількість звернень надійшла до поліції Луганської області (20), Дніпропетровської (10) та Одеської (7) областей, а також до поліції міста Києва – 15 повідомлень. За цими заявами розпочато два кримінальних провадження за фактами підкупу виборців в Луганській області.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии