Поиск

Поліція про KharkivPride: грубих порушень не зафіксовано

В центрі Харкова одночасно відбулися Марш рівності і Марш за традиційні цінності

Поліція забезпечила охорону публічного порядку під час Маршу рівності у Харкові, грубих порушень правопорядку поліцейськими не зафіксовано. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко, передає УНН із посиланням на ГУ НП у Харківській області.

За словами Сокуренка, у Марші взяли участь близько 2000 осіб, серед яких гості міста з інших регіонів держави, представники міжнародних організацій, дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав в Україні.

"Ми провели зустрічі з організаторами Маршу рівності і з тими, кому це не подобається, і змогли знайти спільну мову з усіма учасниками. Тому забезпечили громадський порядок і безпеку на цей час, щоб дійсно права і свободи громадян не були порушені", - сказав він.

Всього на Марш рівності вийшли близько 2 тисяч осіб, на альтернативну ходу – близько 500 людей.

Через деякий час після старту учасники ходи за традиційні цінності почали кидати в учасників Маршу рівності яйця.

За інформацією поліції, до охорони порядку залучили 2500 правоохоронців, в тому числі особовий склад з інших регіонів України – спецназівці, підрозділи ТОР і курсантів Харківського університету внутрішніх справ.

Після завершення ходи учасники Маршу рівності роз’їхалися на метро і автобусах.

Нагадаємо, у суботу, 31 серпня, в Одесі відбувся “Марш рівності”. Не обійшлося і без спроб влаштувати провокації, внаслідок чого було затримано трьох осіб.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии