Поиск

Поліція пообіцяла жорстко відреагувати на розгром ромського поселення Нацдружинами

Щодо представників організації "Національних дружини", які вчора розгромили поселення ромів у Голосіївському районі столиці, порушено кримінальну справу за статтею "Хуліганство".

За даними поліції, роми завчасно покинули поселення, після чого "група осіб однієї з громадських організацій із сокирами та молотами прибула на територію парку".

- Знімаючи усе на відео, вони потрощили тимчасові споруди, перешкоджаючи працівникам парку та лісового господарства розчищати територію. Внаслідок таких дій ніхто не постраждав. За фактом цих дій поліцією Києва відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство. В рамках кримінального провадження будуть встановлені і притягнуті до відповідальності всі активні учасники цієї події. Поліція жорстко реагуватиме на порушення закону незалежно від того, членами яких організацій є порушники. Ніхто немає права здійснювати незаконні дії, ставити псевдо ультиматуми чи заради піару проводити показові погроми щодо інших громадян. Зокрема, і щодо представників етнічних меншин, - пише відділ комунікації поліції Києва.

В той же час у соцмережах виказують обурення листівкою "Національного корпусу" та "Національних дружин", зміст якої розпалює міжетнічну ненависть, що також підпадає під відповідну статтю Кримінального кодексу України.

Комментарии