Поиск

Поліція передала до суду справу про зухвалу групу шахраїв, які привласнили мільйони гривень

Поліція передала до суду кримінальне провадження щодо злочинної групи, яка привласнила 4 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

На лаві підсудних ‑ 12 учасників злочинної групи, в тому числі її організатор.

У минулому році до відділу поліції звернулася жінка зі Збаразького району. Вона повідомила, що невідомі особи шахрайським способом заволоділи її коштами, й розповіла, як втрапила на гачок зловмисників. До неї зателефонували незнайомці й повідомили, що ліки, які вона раніше придбала, виявилися неякісними, відтак держава відшкодує їх вартість. Далі надійшло ще декілька дзвінків начебто з різних державних установ.

«Благодійники» дали зрозуміти ‑ щоб отримати фінансове відшкодування, доведеться сплатити певні збори і видатки. Щойно жертва перераховувала потрібну суму, від неї стали вимагати нову, значно більшу за розміром. Так псевдопрацівники соцзахисту зажадали, аби жінка сплатила державне мито, фінінспектори – кошти за аудит, інкасатори – оплату за доставку. Загалом жінка перерахувала на вказані рахунки близько тридцяти тисяч гривень.

Потерпіла виявилася досить уважною й записала всі номери телефонів, з яких до неї телефонували шахраї, та рахунки, на які надсилала кошти. На підставі її звернення було відкрито кримінальне провадження за фактом шахрайства й розпочато слідчі дії.

Як повідомляв Соцпортал, СБУ викрила мільйонну корупційну схему з закупівлею дитячих продуктів

Комментарии