Політолог: Прес-конференція показала ще раз, наскільки болючою для Путіна є тема України

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Політолог: Прес-конференція показала ще раз, наскільки болючою для Путіна є тема України
17:45, 16.12.17
Андрій Піонтковський, НВ

Прес-конференція Путіна показала ще раз, наскільки болючою для російського президента є тема України, заявив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський.

-Володимир Путін дуже багато присвятив часу українській темі, при цьому у нього була збуджена жестикуляція і безладна мова. Чого він там тільки не наговорив про Україну! І про те, що ми нібито «один народ», через те, що журналіст Роман Цимбалюк поставив йому запитання по-російськи. І про те, що «серце кров'ю у нього обливається за Україну». І видав публіці нові історичні дослідження: мовляв, Україна увійшла до складу Російської імперії якимись трьома маленьким областями, а страшні більшовики її розширювали-розширювали і «дорозширювалися» до того, що віддали Крим в порушення всіх законів,- розповів Піонтковський.
-Але і на цьому Путін не заспокоївся. Коли пані Собчак поставила йому заздалегідь узгоджене питання про конкурентів, Путін знову згадав Україну та відповів: «Ви що, хочете, щоб було як в Україні, і щоб по Росії бігали божевільні саакашвілі?». Хоча я б розглядав ці слова як комплімент Олексію Навальному, якого Путін порівняв з Саакашвілі. Попри всі претензії до грузинського політика, його було двічі обрано президентом своєї країни, і провів він низку якісних реформ,- добавив Піонтковський.

Як повідомляв Соцпортал, Путін прокоментував масштабні мітинги проти нього в РФ.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости