Поиск

​Політолог назвав три претенденти на перемогу у виборах Ради на столичній Солом’янці

Боротьба за перемогу на позачергових виборах Верховної Ради на мажоритарному одномандатному виборчому окрузі №222 у Солом’янському районі Києва точитиметься між Сергієм Ткаченко, Романом Грищуком і Дмитро Андрієвським.

Політолог назвав три претенденти на перемогу у виборах Ради на Солом’янці

Таку думку висловив політичний консультант Петро Охотін у коментарі виданню «Соцпортал».

- На Солом’янці боротьба точитиметься між трьома кандидатами, які представляють три основні тенденції вподобань виборців у цих політичних перегонах – це Сергій Ткаченко, Роман Грищук та Дмитро Адрієвський, - повідомив Охотін.

Він відзначив, що Дмитро Андрієвський – це «класичний старий політик, який працює в образі «господарника» та опирається на вибудувану роками польову структуру». За свою політичну кар’єру Андрієвський встиг змінити декілька політичних партій. Востаннє був обраний до Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенка», цього разу – балотується як самовисуванець.

Політичний консультант зазначив, що другий кандидат, який має шанси на перемогу, представляє партію «Слуга народу». Він відомий серед студентських кіл і молоді як засновник популярного гумористичного проекту «Мамахохотала» і це його перша спроба потрапити у політику.

Водночас Охотін підкреслив, що особливістю 222 округу стало те, що по ньому не було висунуто кандидатів від Анатолія Гриценка та партії «Голос»Святослава Вакарчука.

Таким чином, нішу нових політичних сил тут представляє Сергій Ткаченко – адвокат із міжнародним досвідом. Сергій Ткаченко добре знаний серед представників нових партій, адже закінчував освітні програми Стенфордського університету та Гарвардської школи управління імені Кеннеді, які відбувалися спільно з Українським католицьким університетом. Випускниками цих програм є багато представників антикорупційних організацій і громадських активістів.

- Двадцять першого липня виборці округу робитимуть вибір із трьох кандидатів. Дуже хотілося, щоб при виборі вони орієнтувалися не лише на тенденції та рейтинги, але й особисті якості та досвід кандидатів, - резюмував Охотін.

Всі новини про вибори 2019 в Україн читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии