Поиск

​Політичний консультант: Тимошенко створює нові смисли в президентській гонці

Через презентацію концепції нової Конституції Юлія Тимошенко намагається розширити теми для дискусії майбутніх кандидатів та створити нові смисли в президентській гонці.

Так прокоментував політичний консультант Андрій Вальчишин презентацію концепції нової Конституції 24 серпня.

- Виборці втомилися реагувати на стандартний набір слоганів. Таким чином, штаб Юлії Володимирівни вирішує кілька технологічних задач. По-перше, опоненти втягнуті в інтелектуальну дискусію, адже проект нового суспільного договору розробляли експерти високого рівня. По-друге, Тимошенко показує себе як кандидат, яка говорить на «ти» з сучасними технологіями. Було презентовано, що кожен охочий зможе вдосконалити текст на вікі-платформі, яку запустять восени. По-третє, зниження виборчого бар’єру до двох процентів дає шанс ввійти в велику політику молодим партіям з незаплямованою репутацією. Такий крок зменшує роль олігархів і адмінресурсу, - підкреслив А. Вальчишин.

Як повідомляли ЗМІ, 24 серпня, Юлія Тимошенко презентувала концепцію нового суспільного договору та його серця – нової Конституції. На заході були присутні правники, політики, експерти та представники громадянського суспільства.

Робота надконцепцією стала продовженням форуму «Новий курс», який пройшов 15 червня. Більше сотні інтелектуалів держави відгукнулися на пропозицію лідера ВО «Батьківщина» приєднатися до робочих груп. До їх числа увійшли й співавтори Конституції 1996 року.

Комментарии