П'яні бойовики влаштували стрілянину із співробітниками “МВС ДНР”

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. П'яні бойовики влаштували стрілянину із співробітниками “МВС ДНР”
11:22, 10.03.17
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що зниження морально-психологічного стану бойовиків призводить до зростання кількості злочинів та правопорушень.

"9 березня ц.р. двоє військовослужбовців 2 АК у м.Антрацит, перебуваючи у нетверезому стані напали на співробітників “МВС ДНР”, які проводили слідчі дії на місці вбивства цивільної особи. Під час сутички військовослужбовці намагались відібрати табельну зброю. Проти правопорушників було застосовано зброю на ураження, у результаті чого російські військовослужбовці отримали вогнепальні поранення і були затримані", - йдеться в повідомленні.

Також у розвідці розповіли. що з метою дослідити причини збільшення злочинів до бойовиків з РФ прибула високопоставлена комісія.

"У зв’язку з цим, до 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК прибула комісія на чолі з високопоставленою посадовою особою Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ для розслідування причин і обставин збільшення кількості випадків мародерства та інших правопорушень скоєних у ц.р. військовослужбовцями бригади", - інформує розвідка.

Водночас, командуванням бригади віддано наказ приховати заборонене озброєння та здійснити провокаційні обстріли позицій сил АТО для виклику вогню у відповідь й зриву перевірки передових позицій.

Як повідомляв Соцпортал, Муженко розповів про головну несподіванку для РФ на початку війни з Україною.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости