Поиск

Після пожежі в Одесі рятувальники проводять позапланові перевірки готелів та інших закладів

Після пожежі в одеському готелі «Токіо Стар» рятувальники проводять позапланові перевірки в готелях та закладах відпочинку і оздоровлення

Про це повідомили в регіональному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій.

«Загалом в Одеській області підпадає під перевірку 1001 такий об’єкт. Закінчити вказані заходи планується до 16 грудня поточного року», — розповіли у відомстві.

Особливу увагу під час перевірки рятувальники звертають на обладнання приміщень сигналізацією, наявність первинних засобів пожежогасіння, під’їзні шляхи до будівель, відповідність шляхів евакуації.

Також працівники ДСНС проводять інструктаж керівників та персоналу закладів щодо заходів пожежної безпеки.

«Станом на 30 серпня перевірено 99 об'єктів. За порушення правил пожежної безпеки складено 36 адміністративних протоколів на керівників та відповідальних посадових осіб», — йдеться у повідомленні.

У відомстві також розповіли, що в деяких випадках власники закладів відсутні на місцях під час перевірки, або не допускають рятувальників на об’єкт. ДСНС обіцяє інформувати про такі випадки правоохоронців.

Нагадуємо, у ніч на 17 серпня в Одесі сталася пожежа в готелі «Токіо Стар», спершу повідомляли про 8 загиблих. Згодом кількість жертв зросла до 9. Правоохоронці розглядають три версії пожежі. Перша версія — інсценування пожежі з метою приховування вбивства, друга — порушення правил пожежної безпеки, третя — необережне використання вогню постояльцями готелю. Першу версію вже відкинули, оскільки результати розтину показали, що люди померли унаслідок пожежі. ДБР розслідує неналежне виконання обов'язків співробітниками Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии