Поиск

Після мітингу на проспекті Сахарова почали затримувати людей

Після узгодженого з московською владою мітингу на проспекті Сахарова в центрі Москви почалися затримання. За попередніми даними затримано більше 10 осіб

На проспекті Сахарова вдень,10 серпня пройшла узгоджена акція за вільні вибори. За даними «Білого лічильника», на неї прийшли 49,9 тисячі осіб - в два рази більше, ніж на попередній узгоджений мітинг три тижні тому. Поліція нарахувала 20 тисяч учасників. На акції, незважаючи на застереження мерії Москви, виступили Фейс, IC3PEAK і «Кровосток». Мітинг завершився без великих пригод; по його закінченні багато учасників відправилися гуляти в центр Москви, де почалися масові затримання.

За інформацією Російської служби ВВС, затримання почалися на Чистопрудному бульварі, Китай-місті.

Акція протесту на проспекті Сахарова почалася о 14.00 мск. Вона проводилася на підтримку незареєстрованих кандидатів у Мосміськдуму. Мерія Москви дозволила проведення мітингу до 16:30 мск. Після закінчення акції протесту поліція звернулася до мітингувальників із проханням розійтися.

Під час узгодженої з московською мерією акції протесту на проспекті Сахарова мітингувальники оточили журналіста «Росії 1» і почали скандувати йому: «Ганьба! Ганьба! », Передає телеканал «Дощ». На питання про те, що цього приводу думає сам журналіст, кореспондент телеканалу «Росія 1» сказав:

«Нехай кричать. У всіх своя думка. Я його поважаю ».

Мітинг на проспекті Сахарова - це п'ята за останній місяць велика акція протесту в Москві.

У той же час, в Санкт-Петербурзі, сьогодні 10 серпня, поліцейські затримали близько 20 осіб, які брали участь в пікетах за вільні вибори, передає «ВВС-інфо».

За інформацією «Фонтанки», серед затриманих - лідер петербурзького штабу політика Олексія Навального Олександр Шуршев. Його затримали перед початком акції протесту, проведеної прихильниками Навального біля Гостиного двору.

Сама акція протесту стала серією одиночних пікетів на підтримку московських опозиціонерів, які не зареєстровані кандидатами в депутати Мосміськдуми. Крім Шуршева також затриманий замкоордінатора штабу Навального Ольга Гусєва, повідомили «Фонтанці» очевидці.

У свою чергу «Нова газета» повідомила про затримання на акції протесту в Петербурзі журналіста видання Ліліт Саркісян.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии