Поиск

​«Піккардійська Терція» презентує новий альбом

Презентація 15-го за рахунком студійного альбому вокальної формації «Піккардійська Терція» відбудеться у вівторок, 5 вересня, о 13:00 в «Останній Барикаді» (Київ, Майдан Незалежності, 1).

«Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За чверть століття стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А до свого 25-річчя «піккардійці» після п’ятирічної перерви у дискографії підготували до виходу новий, п’ятнадцятий за ліком, студійний альбом, який називається «Лети…». CD було записано на львівській студії Virtuoso Records.

  • Як і вся творчість «Піккардійської Терції», альбом вийшов доволі різноманітним та неоднорідним, - каже художній керівник формації Володимир Якимець. - Хто приходить на наші концерти, уже звик до цього. Ми багато експериментуємо, шукаємо, не стоїмо на місці. В новому альбомі розвинули джаз-рокову тему. Багато у збірці авторських пісень. Знайшлося місце і для фольку. Майже всі пісні, які увійшли до альбому «Лети…», за останні кілька дуже насичених концертними турами років пройшли випробування на десятках сцен. Це пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Віктора Морозова, Андрія Панчишина, Андрія «Кузьми» Кузьменка («Скрябін»), Сергія «Кузі» Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики.

Власне, на своєрідній історії української музики побудована і ювілейна концертна програма «Піккардійської Терції», з якою вокальна формація гастролюватиме восени та взимку. «Ми вирішили, що зі сцени звучатиме музика, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів, - зауважує Володимир Якимець. - Тож це буде не просто святкування 25-річчя «Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці».

Святкування 25 років «піккардійській» музиці на сцені розпочнеться з Києва – із великого концерту «Терції» 30 вересня у Національному палаці мистецтв «Україна». У жовтні «піккардійців» вітатимуть у США та Канаді. Далі заплановані концерти у таких міста України: Харків (3 листопада), Полтава (26 листопада), Дніпро (27 листопада), Кропивницький (28 листопада), Запоріжжя (29 листопада), Черкаси (30 листопада). 3-го грудня ювілейний виступ колективу у рідному Львові – на сцені Львівської опери. Відбудуться концерти і в містах Західної України: Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Рівне…

*

Довідка

Склад вокальної формації «Піккардійська Терція»: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин.

У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур.

У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Т. Шевченка.

«Піккардійська Терція» багато гастролює – як Україною, так і країнами світу. Тільки у 2014-2016-их роках львівський акапельний чоловічий гурт встиг чотири рази побувати із концертними турами у містах сходу та півдня України, а також багато концертував Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у ці роки і за кордоном, зокрема в Канаді, Великій Британії, у Польщі, Німеччині, Чехії...

У 2017-му «Терція» святкує своє 25-річчя – концертами, гастролями і виходом нового альбому «Лети…».

Офіційний сайт «Піккардійської Терції» - http://tercia.com.ua/

«Терція» на Facebook – https://www.facebook.com/pikkardijska.tercia

Комментарии