Поиск

Підприємство Фірташа в "ЛДНР" не "націоналізують" через заступництво РФ

Координатор "Інформаційного спротиву", нардеп Дмитро Тимчук розповів, що бойовики не будуть "націоналізовувати" ПАТ «Концерн Стірол», який належить олігарху Фірташу.

"Керівництво ПАТ «Концерн Стірол» (Горлівка, перереєстрований на підконтрольній Україні території в м.Черкаси) інформувало працівників підприємства про те, що «націоналізації» заводу з боку «ДНР» не відбудеться. Причина - наявність серйозної підтримки в РФ власника заводу (Д.Фірташ)", - повідомив він.

Він зазначив, що персоналу зарплата і далі буде виплачуватися в гривнях, при цьому кожен працівник заводу щомісяця отримуватиме додаткову відпустку терміном на 2 доби для виїзду на територію України і отримання виплат в банкоматі.

"Одночасно керівництво підприємства повідомило працівникам, що їм необхідно вступити в «громадські організації ДНР» (наприклад, для молоді - в «ГО Молода республіка») під загрозою штрафних санкцій, також озвучено обов'язкова вимога придбати стартові пакети мобільного оператора «Фенікс»", - додав він.

Нагадаємо, з 1 березня бойовики у відповідь на торговельну блокаду окупованих територій оголосили, що будуть "націоналізовувати" українські підприємсва, які працюють на окупованих територіях.

Як повідомляв Соцпортал, бойовики проводять провокаційні обстріли, намагаючись викликати відповідь ЗСУ.

Комментарии