Підготовка до першого вересня: скільки доведеться витратити в 2017 році?

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. Підготовка до першого вересня: скільки доведеться витратити в 2017 році?
16:19, 28.08.17
Соцпортал

Перед початком шкільного року батькам необхідно чимало грошей та зусиль, щоб забезпечити школярів необхідним приладдям. Скільки ж доведеться витратити цього року на підготовку до школи?

Все для школи

Наприкінці літа пошук та придбання різноманітного шкільного приладдя стає найважливішим клопотом для багатьох батьків. Тому завбачливі дорослі вже роблять плани необхідних покупок. Це допоможе зрозуміти, що саме треба купити і скільки на це знадобиться грошей. А також обдумати, яким чином уникнути зайвої метушні та біганини.

Звісно, точно розрахувати необхідну суму навряд чи вдасться. Ціни на будь-які шкільні товари залежать від виробника, моделі, місця продажу, знижок та ін. Але подібні розрахунки дозволять отримати приблизне уявлення про потрібний бюджет для «учнівського кошика»

Шкільне приладдя: без чого не обійтись

Мабуть, найбільше речей доведеться придбати батькам першокласників. Наймолодшим учням потрібно зібрати повний базовий комплект, від олівця до портфеля. Тому саме «набір для першокласника» є найбільш показовим з точки зору цін.

Першою і найсуттєвішою витратою стане рюкзак чи ранець. Каркасні моделі можуть коштувати від 500 до 1900 грн. Найбільшою популярністю користуються моделі вартістю близько 700 грн.

Продовжуючи тему сумок, слід згадати про мішки для змінного взуття та спортивної форми. Значну частину асортименту цих виробів складають моделі вартістю 70-150 грн.

Далі слід «наповнити» новенький рюкзак. Ось перелік основних речей, котрі потрібні для учнів молодшої школи:

  • Тонкі зошити в клітинку та лінійку, 10 штук — 52 гривні.
  • Щоденники можуть коштувати від 7 до 62 грн. Найчастіше купують моделі вартістю близько 23 грн.
  • Пенал без наповнення — від 50 грн.
  • Звичайні сині ручки (4 шт), прості олівці (4 шт), лінійка, стругачка, ластик. Разом — приблизно 120 грн.
  • Для уроків праці знадобиться спеціальна папка, набори кольорового паперу та картону, ножиці, клей. А також пластилін, дощечка та стеки для ліплення. На уроках малювання будуть потрібні фарби (гуаш або акварель), кольорові олівці, альбом, пензлики. Такий набір можна придбати приблизно за 330 грн.

Отже, тільки на перераховані вище речі варто відкласти близько 1350 грн. А краще виділити більшу суму. Адже неодмінно доведеться купувати додаткові шкільні товари, котрі не увійшли в цей перелік. Наприклад, підставки для книжок, обкладинки для підручників та зошитів. Або необов’язкові, але такі бажані дрібниці — фломастери, блокноти, закладки чи наліпки.

Як зекономити?

Зошити, олівці, ручки краще купувати наборами. Ще вигідніше домовитись з іншими батьками та придбати оптовий набір шкільного приладдя. Рюкзаки та сумки варто підбирати якісні, з тим розрахунком, щоб вони прослужили якнайдовше.

Сучасні інтернет-магазини вже стали одними з найефективніших способів купівлі подібних речей. Вартість виробів на їхніх полицях часто нижча, ніж в звичайних магазинах. Додатково можна добре зекономити завдяки серйозним знижкам та акційним пропозиціям.

Трохи висновків

Перед початком вересня шкільні товари стають чи не основною статтею витрат для батьків. А щоб придбати все необхідне, доводиться докласти немало зусиль. Тому справжній успіх — це швидко знайти все необхідне, та ще й зекономити при цьому.

Допомогти в цій справі може інтернет-магазин «Розетка», котрий пропонує великий вибір шкільного приладдя. Знайти все необхідне, ознайомитись з акційними пропозиціями та оформити замовлення можна за посиланням: https://rozetka.com.ua/school_accessoies/c2460422/.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости