Поиск

На полігоні твердих побутових відходів № 5 локалізовано пожежу.

На полігоні твердих побутових відходів № 5, що знаходиться у с. Підгірці (Обухівського району, Київської області), локалізовано пожежу, що виникла 11 вересня близько 13:00. На території полігону працює 8 одиниць техніки: пожежні авто, бульдозери, компактор. До ліквідації пожежі залучено 30 осіб – працівників ПрАТ «Київспецтранс», рятувальних служб Києва та області.

Пожежу, загальна площа якої складає 150 кв. м, вдалося локалізувати. Наразі здійснюються протипожежні заходи до повної ліквідації наслідків надзвичайної події.

Причини пожежі встановлюються, однак за інформацією «Київспецтрансу», цілком імовірною є версія підпалу. Представники підприємства планують звернутися з відповідною заявою до правоохоронних органів.

Нагадаємо, 6 липня цього року на території полігону відбулися спільні навчання аварійно-рятувальних служб міста Києва та Київської області з працівниками полігону щодо реагування та взаємодії на випадок спільних дій при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами. Прийнято рішення, що в пожежонебезпечний період на об’єкті цілодобово чергуватиме протипожежна техніка.

Комментарии