Поиск

Під Києвом під час катання на снігоході загинули двоє чоловіків

Під час катання на снігоході тро чоловіків провалилися під кригу. Один зумів вибратися. Двоє чоловіків загинули. Тіло одного загиблого вже дістали на поверхню.

Про це Соцпортал повідомили у ДСНС Київської області.

Під Києвом під час катання на снігоході загинули двоє чоловіків

До оперативно-диспетчерської служби Іванківськогорайону надійшло повідомлення від національної поліції про те, що поблизу с. Страхолісся під час катання на снігоході по Київському водосховищу провалилися під кригу три чоловіка, один врятувався самостійно, а двоє вибратися на поверхню не змогли.

За уточненою інформацією, орієнтовна відстань від місця провалу під кригу до берега складає 2 кілометра, за інформацією рибалок орієнтовна глибина- 10 метрів.

12 січнярозпочато пошукову операцію, на яку залучено рятувально-водолазне відділення з м. Вишгород, водолазну групу Мобільно-рятувального центру ДСНС України, рятувальників з м. Чорнобиль та Іванківського підрозділу ДСНС. Такожсвою допомогуу пошуках надає національна поліція тачоловік, який зміг врятуватися самостійно. Наразі до пошуку зниклих залучено27 чоловік особового складу ДСНС та два катери на повітряній подушці «Марс».

Станомна 14:00 тіло одного з зниклих чоловіків піднято на поверхню. Наразі тривають пошуки другого чоловіка.

Нагадаємо, у Львові молода пара туристів загинула від отруєння чадним газом.

Комментарии