Поиск

Під час другого туру зафіксовано два факти підкупу виборців

Окрім підкупу виборців, зафіксовано випадки погроз фізичною розправою. А загалом, до поліції вже надійшло більше 400 повідомлень, пов’язаних із порушенням виборчого законодавства.

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, передає Соцпортал.

До поліції надійшло понад 430 повідомлень, пов’язаних з порушенням виборчого процесу.

За двома фактами слідчі підрозділи Нацполіції відкрили кримінальні провадження. Крім того, наразі ведеться перевірка щодо інформації про замінування виборчої дільниці на Донеччині. Про це сьогодні, 21 квітня, розповів заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич.

За його словами, станом на 13:00 до підрозділів поліції надійшло 431 повідомлення, пов’язане з виборами.

По кожному факту проводиться перевірка. По двомфактам – у місті Києві та Запорізькій області – відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудові розслідування розпочаті за ч.1 ст.158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня) Кримінального кодексуУкраїни, – зазначив заступник Голови Нацполіції.

Найбільше повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, надійшло в місті Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Олександр Фацевич наголосив, що здебільшого зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією – 64 факти, фотографуванням бюлетенів – 22, погрозою фізичною розправою та щодо підкупу виборців – по 2 факти. Також зафіксовано один факт спроби винесення бюлетеню з виборчої дільниці.

Крім того, до поліції в Донецькій області надійшло повідомлення про замінування виборчої дільниці в місті Волноваха. Наразі ведеться перевірка, на місці події працює вибухотехнічний підрозділ Нацполіції, – сказав заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии