Поиск

Перший мільйон. “Укрзалізниця” зустріла свого ювілейного пасажира

“Укрзалізниця” зустріла мільйонного пасажира до Пшемишля й анонсувала нові маршрути до Європи.

29 червня 2019 року, "Укрзалізниця" зустріла мільйонного пасажира Інтерсіті+ “Київ - Пшемишль”. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Цьому маршруту декілька років. Ми подбали про належний сервіс, зручний графік та доступну вартість квитків. Що маємо з цього? Перше, третина пасажирів цього поїзда - іноземці, які їдуть подорожувати Україною. Країна неймовірна, її варто бачити. Друге, черги. На кордоні, на автомобільних пунктах пропуску, пасажири в середньому витрачають на годину більше у черзі. Таким чином залізниця зекономила більше 1000000 годин для наших пасажирів. Є багато варіантів як провести вільний час, але точно не у чергах на кордоні. Третє, 1 мільйон пасажирів могли в середньому перевезти півмільйона автівок чи 20 тисяч автобусів. Так, що це наш чималий вклад у розвиток екологічних сполучень", - зазначив Кравцов.

Крім того, він анонсував відкриття нових маршрутів. Так, за словами Євгена Кравцова, невдовзі з’являться два нові поїзди європейського сполучення. У Прагу та Берлін.

Нині "Укрзалізниця" має 21 потяг у напрямку ЄС.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии