Поиск

По всій Україні, окрім окупованих територій Донбасу та Криму, о 8 годині ранку відкрилися виборчі дільниці. Загалом парламентські вибори проходять спокійно. Проте ще вночі, до початку виборів булла зафіксована перша спроба фальсифікації.

Позачергові парламентські вибори 2019

Телеграм канал Адвокат Права зібрав перші новини з виборчих дільниць.

Так, у Бахмуті, що на Донеччині, члени виборчої комісії підписали незаповнені бланки протоколів із результатами голосування. Їм залишилось лише внести "правильне" прізвище та партію. На гарячому їх спіймали правоохоронці, винуватцям загрожує від 7 до 12 років за гратами.

На Дніпропетровщині дві комісії в 37 виборчому окрузі розпочали ранкові засідання раніше встановленого строку. В 29 виборчому окрузі члени комісії не прийняли присягу перед початком роботи.

Окрім того, у ніч перед виборами офіс громадської приймальні кандидата в народні депутати від 148 округу Ігоря Лінчевського обклеїли листівками проти іншого кандидата на цьому окрузі – Фахраддіна Мухтарова.

Одні з найбільш свідомих виборців – у Гостомелі, що на Київщині. Там утворилася невелика черга охочих проголосувати ще до відкриття дільниці.

Голосувати на парламентських виборах відправилися воїни з передової. Цього разу вони можуть віддати свій голос на звичайних дільницях.

Першими у світі голосують українці в Австралії. Віддати свій голос вони можуть на єдиній виборчій дільниці у столиці Канберрі. Дільниця відкрилася о 1 ночі за київським часом. На 3 години пізніше, о 4 ранку за Києвом, розпочали роботу виборча дільниця у Сеулі (Південна Корея). До виборчого процесу в Україні вночі приєднався і Китай. Там дільниці в Пекіні, Шанхаї та Ґуанчжоу відкрилися о 3 ночі за Києвом.

У Дніпрі на території виборчої дільниці сталася пожежа. Так, у підвальному приміщенні обласної клінічної офтальмологічної лікарні сталося загоряння електричних кабелів. Рятувальники ліквідували займання. Жертв і постраждалих немає. Інцидент не завадив роботі виборчої дільниці.

Комментарии