Поиск

​Переможці Student’s Cup в рамках Intersport Run UA вирушать до Праги

До початку грандіозної спортивної події, в очікуванні якої перебуває Київ протягом останніх кількох місяців, залишається вже менше двох тижнів.

На честь Дня фізичної культури та спорту в Україні на головній вулиці столиці, біля метро «Хрещатик», стартує наймасштабніший біговий захід Intersport Run UA, до якого приєднаються відомі українські спортсмени, артисти естради та діячі мистецтв.

Особливу пропозицію організатори підготоували для активних молодих людей, що навчаються у вищих навчальних закладах Києва та інших міст нашої країни. Студенти навчальних закладів України 1-4 ступенів акредитації зможуть взяти участь 9-го вересня у Student’s cup на 5 км. Незалежно від того, любитель чи професіонал, досвідчений бігун чи початківець – перемогти та відчути фантастичну енергію свята може кожен!

Крім спортивної цілі, можливості спробувати свої сили, поліпшити фізичний тонус і вдосконалюватися, мотивація, заради якої варто поборотися за перемогу, більш ніж захоплююча! Цього року головний приз - поїздка в столицю Чехії Прагу на міжнародні змагання Volkswagen Prague Marathon.

За результатами змагань будуть обрані перші п’ять місць у чоловічому та у жіночому абсолюті, які об’єднаються у команду та отримають можливість поїхати до Праги для участі у міжнародних змаганнях. Усі витрати на проживання на період змагань, авіаквитки в обидва боки та оплату реєстраційного внеску Intresport Україна бере на себе. Тож не втрачайте можливість стати частиною захоплюючого свята, на якому кожен виграє приголомшливі емоції, шалений драйв, яскраві враження та цікаві знайомства, а дехто – і незабутню подорож до Праги!

Змагання Student’s cup проводяться вже вчетверте поспіль, вони не лише популяризують бігові масові заходи в Україні та розвивають їх, а й заохочують широкі маси населення до активного способу життя, занять спортом та формування здорового майбутнього.

В рамках Intersport Run UA доступні наступні дистанції:10 км, 5км, естафета 4х5, благодійна дистанція у 2 км, сімейний забіг та дитячі, а також змагання зі скандинавської ходьби Nordic Walking.

Реєстрація на Student’s cup для студентів безкоштовна!

Перемога в тобі! Давай #бігтиразом!

Зареєструватись на подію можна на сайті https://intersportrun.org.ua/

Комментарии