Поиск

Патрульну поліцію Київщини звинуватили у порушенні законодавства

Патрульну поліцію Київщини звинуватили у порушення вимог чинного законодавства.

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прокуратуру Київської області.

- Прокуратурою області за результатами перевірки в управлінні патрульної поліції у Київській області та його територіальних підрозділах встановлено порушення вимог чинного законодавства про адміністративні правопорушення та іншого законодавства під час адміністративного затримання та доставлення осіб, - йдеться у повідомленні.

Такі порушення допускаються при оформленні працівниками патрульної поліції протоколів про адміністративне затримання. Зокрема, неповідомлення про їх затримання родичів та Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, не ознайомлення з правами, порушення під час проведення їх огляду, в тому числі безпідставного доставлення до підрозділу поліції.

Реагуючи на виявлені порушення прав громадян прокуратурою області начальнику управління патрульної поліції у Київській області внесено вказівку, яка на даний час перебуває на розгляді.

Нагадаємо, що раніше:

  • Поліція знайшла винних в обвалі даху спорткомплексу на Київщині.
  • Їх звинувачують у привласнені та розтраті коштів. А також у зловживанні службовим становищем. Директор фірми, яка зводила спорткомплекс, наразі, перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
  • Крім того, поліція затримала активістів, які пікетували цирк.
  • Активісти, які пікетували одеський цирк, заблокували вхід до нього, спровокували штовханину з поліцейськими і за це були затримані. Згодом усіх затриманих відпустили.

Комментарии