Поиск

Парубій зустрічається з головами парламентських фракцій - нардеп

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій зустрічається з головами парламентських фракції. Про це повідомив нардеп Радикальної партії Ігор Мосійчук.

"Зараз відбувається його (Парубія, - ред.) зустріч з головами парламентських фракцій. Я думаю, коли ця зустріч завершиться і буде вироблено єдине рішення, тоді спікер парламенту Андрій Парубій доведе його до президента, до уряду, тоді буде якесь кінцеве рішення", - сказав Мосійчук.

Нагадаємо, сьогодні засідання Верховної Ради розпочалося з оголошеної перерви на півгодини. Після неї виступив нардеп від "Народного фронту" Юрій Береза. Він прокоментував вчорашній конфлікт правоохоронців з позафракційним нардепом Володимиром Парасюком і попросив дозволу головуючої на виступи бійців Нацгвардії та поліцейських. У цей момент правоохоронці почали заходити до сесійної зали, Оксана Сироїд закрила ранкове засідання парламенту. Пізніше вона аргументувала свої дії тим, що органи правопорядку не мають права заходити до приміщення, де відбуваються парламентські дебати".

Як повідомляв Соцпортал, "блокадники" підтримали рішення Порошенка про перекриття транспортного сполучення з "ЛДНР".

Комментарии