Поиск

Парубій підписав "обурливий закон про освіту"

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України «Про освіту», який передбачає запровадження нових принципів у освітній галузі.

Закон викликав обурення урядів Угорщини, Болгарії, Румунії та Греції.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон про освіту, який передбачає запровадження нових принципів у освітній галузі, і який проходив необхідну процедуру доопрацювання у профільному Комітеті і юридичному Управлінні Парламенту перед поданням на підпис.

«Ми даємо старт новій фундаментальній реформі: проводимо освітню реформу, і ми творимо нову українську школу, реформуємо застарілу і закостенілу систему освіти, створену ще за радянських часів», - сказав А.Парубій на брифінгу для журналістів у вівторок, де він і підписав згаданий документ.

Голова Парламенту нагадав, що відбувалося ретельне обговорення цієї реформи під час засідання Верховної Ради України, «цією реформою започатковуються нові ініціативи»

«Надається право для навчання рідною мовою і представникам національних меншин, і корінних народів, але мова навчання в українських державних школах буде державною!» - підкреслив Голова Верховної Ради. Він додав, що «цей закон не лише для вчителів, викладачів, студентів та учнів - цей закон стосується кожного громадянина».

«Ми будуємо нову українську освіту, ми будуємо державу», - наголосив А.Парубій і підписав Закон України «Про освіту». Сьогодні ж цей документ буде передано на підпис Президенту.

Комментарии