Паркувальники залишаються, але готівку брати не будуть

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. Паркувальники залишаються, але готівку брати не будуть
17:46, 09.08.17
Соцпортал

Разом із ними на майданчиках працюватимуть інспектори «Київдорсервісу».

Про це повідомили на засіданні робочої групи Антикорупційної ради представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, КП «Київдорсервіс» та КП «Київтранспарксервіс».

З 10 серпня на вулицях Києва почнуть працювати нові інспектори паркувального простору. Ці люди, за словами керівника КП «Київдорсервіс» Віктора Чернія, – діючі інспектори з дорожнього сервісу, які в новій формі та з відеореєстраторами будуть працювати на паркувальних майданчиках. Завдання інспекторів – інформувати водіїв про способи безготівкової оплати паркування та фіксувати порушення, які можуть скоїти водії при паркуванні. Серед водіїв інспектори поширюватимуть інформаційні листівки з переліком можливих порушень правил дорожнього руху.

«Коли інспектор бачить, що водій не виконав якийсь із пунктів, зазначених у листівці, він інформує про таке порушення водія та його можливі наслідки, наприклад про те, що авто водія може бути евакуйовано, та закликає оплатити паркування», – зазначив Віктор Черній, керівник КП «Київдорсервіс».

Також в роботі інспектори будуть використовувати відеореєстратори, які фіксуватимуть порушення, роботу інспекторів та спілкування останніх із водіями. Щоправда, за словами керівника КП, реєстратори будуть вмикатися тільки в певних ситуаціях, коли треба зафіксувати порушення чи запобігти конфліктній ситуації.

З 10 серпня на майданчики вийдуть лише 5 – 6 інспекторів. Далі, впродовж тижня, їхня кількість збільшиться до 10 чоловік. Однак, охопити всі денні паркувальні майданчики вони не зможуть (в Києві 247 майданчиків денного паркування – авт.).

Також Віктор Черній зазначив, що для водіїв на кожному паркувальному майданчику встановленні інформаційні щити, де буде зазначено про способи оплати паркування, порушення правил дорожнього руху тощо.

Водночас, за словами в.о. керівника «Київтранспарксервісу» Олександра Шестакова, разом із інспекторами на майданчиках впродовж мінімум двох місяців працюватимуть старі паркувальники. Причина такого рішення – діючи норми трудового кодексу та колективного договору на підприємстві.

«Ми прив’язані до колективного договору, який визначає що паркувальники мають пропрацювати ще два місяці», – зазначив Олександр Шестаков.

Проте паркувальники не зможуть збирати готівку під загрозою звільнення. Відповідний наказ готується в КП та буде доведений завтра до паркувальників під особистий розпис. Замість збирання готівки паркувальники будуть займатися благоустроєм майданчиків, слідкувати за станом дорожніх знаків та порушеннями правил дорожнього руху.

У випадку, якщо буде помічено, що паркувальники продовжують брати готівку, порушників буде звільнено.

«Контролювати те, чи беруть гроші паркувальники буде поліція, громадськість та відділ моніторингу «Київтранспарксервісу», – зазначив в.о. директора «Київтранспарксервісу».
«На сьогодні для департаменту немає важливішого питання, ніж організація роботи та наведення ладу в роботі Київтраспарксервісу», – зазначив Іван Шпильовий, перший заступник директора Департаменту.

Нагадаємо, що відповідно до заяви Київського міського голови Віталія Кличка, з 10 серпня оплата паркування буде винятково безготівковою.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости