Поиск

Паралізований іспанець створив портал для людей з інвалідністю та надихає їх своїм досвідом

У 2008 році з Франсиско Зуасті стався нещасний випадок на робочому місці, під час якого він зламав шию, що призвело до паралічу і подальшої інвалідності. Час і сила волі допомогли йому адаптуватися до нової ситуації, однак протягом багатьох років йому не вдавалося знайти необхідну інформацію щодо життя інвалідів або потрібні поради зважаючи на його стан. Так у нього з'явилася ідея зі створення інформаційного порталу для людей з інвалідністю.

Коли Зуасті почав досліджувати тему паралічу, він не міг знайти думки та історії людей, які з цим живуть. З цієї причини, протягом п'яти років після травми, мотивований своїм захопленням подорожами і спортом, він почав розповідати в інтернеті про свій досвід, щоб надихнути інших на зміну життя.

«Для багатьох інвалідів подорож - це дуже страшна річ через відсутність доступного середовища і докладної інформації про найбільш зручні маршрути. Я подорожував практично кожен місяць, ділився порадами і доводив людям, що можна впоратися з цими обмеженнями», - розповідає засновник сайту.

У 2013 році він створив групу в Facebook, де об'єднав практичну інформацію про установи, послуги та міську інфраструктуру з особистими мотивуючими історіями з життя.

У 2018 році, коли число передплатників його групи перевищила 600 000 осіб, Заусті вирішив запустити сайт tododisca.com, який в кінцевому підсумку перетворився в спеціалізований медіа-портал.

«У нас є журналісти і автори, які пишуть щодня. Крім того, я сам вношу щоденний внесок в створення контенту, проводжу переговори з різноманітними установами, готовими надати інформацію та послуги, а також відповідаю на запитання передплатників», - ділиться він.

Зараз він розробляє систему консалтингу по побутовим та юридичних питань для людей з інвалідністю. Крім практичної інформації, на новому веб-сайті щодня публікуються новини про здоровий спосіб життя, нові проекти, талановитих людей і цікаві місця.

Франсиско Зуасті особливо пишається тим, що йому вдалося стати прикладом для інших людей, що опинилися в схожій складній ситуації, надихаючи їх на нові проекти, подорожі і життя, повне щасливих моментів і можливостей.

Як людина, що продовжує подорожувати, Зуасті готує інформацію, присвячену спеціальними маршрутами для людей з обмеженими можливостями. Він вимагає зміни моделі взаємовідносин між державою і інвалідами, що дозволить цим людям робити більший внесок в життя суспільства.

«У нас є таланти і можливості, тому ми також можемо вносити свій вклад в розвиток суспільства і приватних креативних проектів. Ми не повинні дозволяти світу обмежувати нас», - заявляє він.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии